Z nieba do piekła. Hurtap Łęczyca przegrywa na początek MMP

Zawodnicy Hurtapu Łęczyca z kategorii U-19 mają za sobą pierwszy mecz w ramach tegorocznego turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu.

Łęczycanie rywalizujący w grupie A zmierzyli się z Okocimskim Brzesko. Do przerwy podopieczni Andrzeja Antosa prowadzili 1:0 o golu Filipa Włodarczyka. Po zmianie stron prowadzenie łęczycan podwyższył Oskar Dari. Później Hurtapowi przytrafił się przestój, przez co w odstępie niespełna minuty Adam Orlik musiał skapitulować aż dwukrotnie.

Obie drużyny dążyły do zwycięstwa. Dwie minuty przed końcem meczu szczęście uśmiechnęło się do zawodników Okocimskiego, którzy za sprawą Piotra Pitasia wyszli na prowadzenie, nie oddając go już do końcowej syreny.

W innym meczu tej grupy Legia Futsal Warszawa pokonała GKS SMS Futsal Tychy 3:2. Kolejne spotkania zaplanowano na sobotę (24 lutego).

Junior Hurtap Łęczyca - Okocimski Brzesko 2:3 (1:0)
Włodarczyk Filip, Dari Oskar - Pitaś Piotr (2), Węgrzyn Maciej

Hurtap: Adam Orlik, Kacper Frontczak - Mikołaj Wieniakowski, Kacper Prążyński, Kacper Czubalski, Oliwier Łukasiewicz, Alan Czekalski, Filip Włodarczyk, Bartek Plak i Oskar Dari

Trener: Andrzej Antos

II trener: Robert Czekalski