wersja testowa serwisu

Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim walczy o pieniądze na remont stołówki. Potrzebne są nasze głosy

1619773686515_Gosowanie-Amica

Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim bierze udział w konkursie Amica na kolorowe stołówki.

- Głosuj na wybraną przez siebie szkołę i zmień szkolną stołówkę w pełne kolorów miejsce, w którym wszystko smakuje lepiej! Zwycięskie placówki, które zbiorą najwięcej głosów – w swojej kategorii (szkoły do 150 uczniów, szkoły do 350 uczniów i szkoły powyżej 350 uczniów) zostaną nagrodzone metamorfozą szkolnej stołówki. Architekci zaprojektują stołówkową przestrzeń na nowo, wprowadzając kolor, tam gdzie go brakowało i ożywiając wnętrze, aby stało się przytulne, przyjazne i iskrzące kolorami - czytamy na stronie internetowej konkursu.

Aleksandrowska "Czwórka" bierze udział w kategorii od 350 uczniów. Jak relacjonują rodzice, od dłuższego czasu szkoła zajmuje pierwsze miejsce, jednak z dnia na dzień topnieje przewaga na drugą w stawce - Szkołą Podstawową nr 190 w Warszawie.

- Staramy się wszystkich zmobilizować, by nasze dzieciaki wygrały ten konkurs. Dzieci roznoszą ulotki informacyjne, rodzice piszą posty promujące na aleksandrowskich portalach i wysyłają prośby o wsparcie gdzie tylko się da, lokalni przedsiębiorcy i instytucje codziennie nas wspierają (np. OSP Aleksandrów, lokale gastronomiczne, szkoły językowe, sklepy, itd.) - podkreśla jeden z rodziców w wiadomości do naszej redakcji.

Konkurs trwa tyko do 15 maja. Głosy można oddawać w TYM MIEJSCU. Możesz oddać 1 głos na jedną szkołę dziennie. Wyniki mamy poznać ostatniego dnia maja.