wersja testowa serwisu

Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce koluszkowskich kryminalnych

policja---kajdanki

Ukrywający się przed organami ścigania 30-letni łodzianin wpadł w ręce koluszkowskich kryminalnych. Dzięki swojej wnikliwej pracy stróże prawa namierzyli i zaskoczyli mężczyznę w Andrespolu. Był on poszukiwany listem gończym i miał przy sobie amfetaminę, dodatkowo usłyszał zarzut złamania wyroku sądowego odnośnie zakazu prowadzenia pojazdów za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz zaległą karę spędzi za kratkami.

14 października 2020 roku kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach monitorowali środowisko przestępcze dzięki czemu ustalili, iż poszukiwany przez organy ścigania 30 – letni mieszkaniec Łodzi może przebywać w Andrespolu. Policjanci pojechali w ustalone miejsce i obserwowali je jakiś czas. Po tym czasie zauważyli BMW, z którego wysiadł mężczyzna. Jak się okazało mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez łódzki sąd oraz miał przy sobie amfetaminę.

Policjanci natychmiast zatrzymali łodzianina, w toku czynności wyszło na jaw, że prowadzone jest wobec niego postępowanie dotyczące złamania wyroku sądowego odnośnie zakazu prowadzenia pojazdów za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 30 – latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających co zagrożone jest do 3 lat więzienia. Teraz zaległą karę pozbawienia wolności spędzi za kratkami.

źródło: KPP Łódź Wschód