Osłabiony Widzew remisuje z Radomiakiem. Zobacz zdjęcia z meczu

Widzew Łódź we wczorajszym meczu Fortuna 1 Ligi zremisował 1:1 z Radomiakiem Radom. Gole strzelali Karol Angielski i Patryk Mucha.

Jeszcze w pierwszej połowie czerwoną kartką ukarany został kapitan łodzian Mateusz Możdżeń. Po dwóch minutach od tej sytuacji przyjezdni wyszli na prowadzenie. Karol Angielski uderzył zza pola karnego, sytuację ratować próbował Krystian Nowak, przez co zmienił tor lotu piłki i zmylił bramkarza RTS. Futbolówka wpadła do siatki.

Po zmianie stron oba zespoły szukały swoich szans. Ostatecznie to Widzewowi udało się doprowadzić do remisu w 72. minucie. Strzał Marcina Robaka obronił golkiper, jednak przy dobitce Patryka Muchy był już bez szans. Do końca spotkania rezultat nie uległ już zmianie.

Przed nami derby Łodzi. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 12:40.

Widzew Łódź – Radomiak Radom 1:1 (0:1)
Mucha 72' – Angielski 38'

Widzew: Wrąbel – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Gach – Michalski (Kun 76'), Mucha (Grudniewski 94'), Możdżeń, Samiec-Talar (Ameyaw 61') – Kita (Poczobut 46'), Tomczyk (Robak 61')

Radomiak: Kochalski – Cichocki, Rossi, Bodzioch – Bogusz, Kaput, Karwot (Fortes 59'), Radecki (Gąska 77'), Abramowicz – Leandro (Kozak 78'), Angielski (Sokół 88')

Zapraszamy do obejrzenia małej galerii z wczorajszego meczu.