Najważniejsze wideo w dziennikwojewodzki

Oficjalny debiut Ewy Pajor w FC Barcelonie z dwoma golami

Zrzut-ekranu-2024-09-10-o-12.37.36

Ewa Pajor rozpoczęła swoją fantastyczną przygodę z FC Barceloną, strzelając od razu dwie bramki! Po udanych występach w meczach towarzyskich, Polka zadebiutowała w La Liga w znakomity sposób, zdobywając dwa gole w niedzielnym spotkaniu, w którym Barcelona wygrała 3:0 z Deportivo ABANCA La Coruna.

To historyczny moment, ponieważ utalentowana piłkarka dołączyła do drużyny mistrzyń Hiszpanii! Spotkanie z Deportivo ABANCA było pierwszym meczem Barcelony w nowym sezonie, a Pajor odegrała kluczową rolę w rozstrzygnięciu losów rywalizacji, która została przesądzona dopiero po przerwie.

W 58. minucie Ewa Pajor strzeliła pierwszego gola w meczu, wykorzystując odbitą piłkę po strzale, który obroniła bramkarka przeciwniczek. Zaledwie 13 minut później Holenderka Esmee Brugst podwyższyła wynik na 2:0 dla Barcelony. W 88. minucie Pajor ponownie trafiła do siatki, precyzyjnie kończąc akcję po znakomitym podaniu od Caroline Graham.

Mecz w niedzielę był dla Ewy debiutem w oficjalnych rozgrywkach z drużyną Barcelony. Jej wcześniejsze występy w grach towarzyskich robiły wrażenie – strzeliła cztery bramki i została uznana za najlepszą zawodniczkę w meczu z AC Milan, w którym rywalizowano o Puchar Gampera.

27-letnia zawodniczka dołączyła do FC Barcelony w czerwcu, po dziewięciu sezonach spędzonych w VfL Wolfsburg. Podpisała trzyletnią umowę z katalońskim klubem. Z niecierpliwością czekamy na jej kolejne występy i osiągnięcia!

Źródło: UM Uniejów