wersja testowa serwisu

Nowy dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Piotrkowie Trybunalskim

2f9b6124-66b4-401c-a458-39ae79acf157

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim z dniem 15 lutego 2021r. mianował na stanowisko Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej mł. bryg. mgr inż. Tomasza Wojtakowskiego.

Pan mł. bryg. Tomasz Wojtakowski służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął 01.08. 1995r jako podchorąży Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Przez ponad 25 lat służby profesjonalnie i z oddaniem niósł pomoc w ratowaniu ludzkiego życia i mienia za co został wielokrotnie odznaczony. Służbę stałą rozpoczął w1999r. w Komendzie Miejskiej w Gdańsku gdzie zajmował kolejno stanowiska: Dowódca Sekcji, Dowódca Zmiany, Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 4 w Gdańsku.

W roku 2005 przeniesiony służbowo do Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim i zajmował stanowiska Dowódca Sekcji , Zastępca dowódcy Zmiany, Dowódca Zmiany.


Na wyższe stanowiska służbowe mianowani zostali również:

mł. bryg. Piotr Kaźmierczak na stanowisko Naczelnika Wydziału Operacyjno – szkoleniowego Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim, mianowanie z dniem 27 stycznia 2021r.,

kpt. Tomasz Pągowski na stanowisko Starszego Specjalisty w wydziale Operacyjno – szkoleniowego Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim, mianowanie z dniem 04 lutego 2021r.,

mł. kpt. Piotr Misztela na stanowisko Dyżurny Operacyjny w wydziale Operacyjno – szkoleniowego Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim, mianowanie z dniem 04 lutego 2021r.

Awansowanym na wyższe stanowiska służbowe życzymy wielu sukcesów w wypełnianiu nowych obowiązków.

Źródło: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim