Najlepsi polscy kickboxerzy pochodzą z... Bełchatowa!

kick_www

Jonasz Gortat z Knock-Out Team Bełchatów został Mistrzem Polski. Podczas Mistrzostw Polski Dzieci i Kadetów w Bałtowie nie miał sobie równych w kategorii do 57 kg. Jego klubowi koledzy do dorobku medalowego klubu dołożyli jeszcze po dwa krążki srebrne i brązowe. Wszystkim gratulujemy sukcesu.

Bełchatowscy kickboxerzy udowodnili, że są w doskonałej formie i są w czołówce młodych polskich fighterów. Podczas Mistrzostw Polski Dzieci i Kadetów, które na początku czerwca rozegrane zostały w Bałtowie, zdobyli aż 5 medali. W tym także ten najcenniejszy – złoty. Na najwyższym stopniu podium stanął Jonasz Gortat – zawodnik klubu Knock-Out Team Bełchatów.

Z zawodów z tytułami wicemistrzowskimi wrócili zaś jego klubowi koledzy – Filip Czechowski (kat -42 kg) oraz Jakub Tłoczek (kat. +69 kg). Z kolei na najniższych stopniach podium stanęli Szymon Zatorski (kat. -37 kg) oraz Antoni Jaguszewski (kat. -33 kg). Obszerną relację z zawodów wraz ze zdjęciami młodych zawodników znaleźć można TUTAJ

Wszystkim gratulujemy tak pięknego zakończenia sezonu 2021/2022 i życzymy kolejnych sukcesów na sportowych arenach.

Źródło: Miasto Bełchatów