Kolejna porażka GLKS-u Sarnów/Dalików. Nasza drużyna zamyka ligową tabelę

pilka-nozna-pilkarz-trawa

Osiem goli padło w ostatnim meczu GLKS Sarnów/Dalików w łódzkiej Klasie Okręgowej. Niestety aż siedem razy piłkę z bramki musiał wyjmować golkiper naszej drużyny.

Mecz rozpoczął się od szybko straconej bramki przez GLKS Sarnów/Dalików. Już w drugiej minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Jakub Dobroszek, który pewnie głową wykończył dośrodkowanie z lewej strony boiska.
Szok po szybko straconej bramce wprowadził dużo nerwowości w poczynania naszej drużyny i efektem był kolejny stracony gol. W 15. minucie wynik podwyższył Patryk Olszewski.

W ofensywie GLKS-u zabrakło spokoju, utrzymania się przy piłce.
Kolejne minuty, to optyczna przewaga Iskry, jednak bez klarownych sytuacji dla obu stron, aż do 45 minuty, gdzie obrona drużyny z gminy Dalików została rozmontowana trzema szybkimi podaniami, a akcję pewnie wykończył Łukasz Biskupski.

Podopieczni trenera Surowca wyszli bardziej zmotywowani na drugą odsłonę. GLKS zaczął atakować i przejmować kontrolę nad meczem. Przewaga została udokumentowana w 66. minucie fenomenalnym trefieniem zza pola karnego Arkadiusza Stajewskiego oraz jeszcze kilkoma dobrymi akcjami zagrażającymi bramce Iskry. Niestety, w 71. minucie świetna kontra zespołu z Dobronia, rzut rożny i bramkę zdobył Mateusz Sowiński.
To trafienie podcięło skrzydła zawodnikom GLKS-u i gospodarze zaczęli dyktować warunki. Efektem były jeszcze trzy stracone bramki w ostatnich 10 minutach meczu. Na listę strzelców wpisał się ponownie Biskupski oraz Dawid Kacprzyk, a w 90. minucie bramkę samobójczą zdobył Adrian Krysiak.

Mecz zakończył się wynikiem 7:1 i GLKS Sarnów/Dalików spadł na ostatnie miejsce w tabeli, bowiem zwycięstwo nad UKS SMS Łódź odniósł Włókniarz Zgierz.

Następne spotkanie już w najbliższą sobotę, 30 października w Dalikowie . Rywalem naszej drużyny będzie Zawisza Rzgów,

Iskra Dobroń - GLKS Sarnów/Dalików 7:1

GLKS: Karol Sznajder - Bartosz Wijas, Sebastian Borowski, Bartłomiej Stanisławski, Adrian Krysiak, Adam Kupczak (Wojciech Kaźmierczak 60'), Jakub Makowski (Mateusz Majcherowicz 75), Damian Paczkowski, Jakub Zygner, Arkadiusz Stajewski