Kolejna porażka GLKS Sarnów/Dalików. Tym razem lepsza KAS

corner-ball-6566084_960_720

GLKS Sarnów/Dalików w tym sezonie nadal ma na swoim koncie tylko cztery punkty. W miniony weekend podopieczni Radosława Surowca przegrali z Konstantynowską Akademią Sportu 0:2.

Pierwsza połowa zaczęła się fatalnie, bo już w 3. minucie meczu KAS wyszedł na prowadzenie. Nieporozumienie obrońców z bramkarzem wykorzystał Adrian Bąkiewicz. Najgroźniejsza sytuacja dla gospodarzy w pierwszej połowie, to strzał zza pola karnego Adama Nowaka. Na nieszczęście GLKS-u piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką. W 35. minucie Maksymilian Rusek dał konstantynowianom dwubramkowe prowadzenie.

Niestety, kolejny raz podopieczni Radosława Surowca przespali pierwszą połowę, co zadecydowało o końcowym wyniku. W drugiej części gry nie udało się odwrócić losów spotkania i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 0:2.
Tym samym GLKS zanotował 9 porażkę w sezonie i plasuje się na 15 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 4 punktów.

Kolejny mecz już w najbliższą sobotę, 23 października. GLKS uda się na wyjazdowy mecz z Iskrą Dobroń. Początek o godzinie 14:00.