Juniorzy Górnika 1956 Łęczyca ulegli liderowi

pilka-nozna-siatka

Nie było niespodzianki w meczu Juniorów Górnika 1956 Łęczyca. Nasza drużyna uległa na własnym stadionie PSV II Łódź.

Faworytem meczu była drużyna z Łodzi, która przewodzi w ligowej tabeli. Od początku meczu goście długo utrzymywali się przy piłce i co chwilę oddawali strzały na bramkę Górnika, jednak to gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W 25. minucie po dośrodkowaniu Kacpra Prążyńskiego z rzutu wolnego, a następnie zamieszaniu w polu karnym, najwięcej zimnej krwi w polu karnym zachował Gabriel Łukasiewicz, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza gości.

Jednobramkowe prowadzenie Górnika 1956 Łęczyca utrzymało się do przerwy. Niestety po zmianie stron przyjezdni w ciągu dwóch minut zdobyli dwa gole, szybko odwracając losy spotkani. W końcówce łodzianie zdobyli kolejne dwie bramki, ostatecznie wygrywając 4:1

Górnik 1956 Łęczyca - PSV II Łódź 1:4
Gol dla Górnika: Łukasiewicz Gabriel

Górnik: Kacper Frontczak - Kacper Prążyński, Kacper Czubalski, Dawid Jakubowski, Oliwier Łukasiewicz, Gabriel Łukasiewicz, Szymon Grabarczyk, Adam Biniewicz, Adam Czerbniak, Mateusz Grzegorzewski, Alan Turkowski