FC10 Ladies Zgierz chce powalczyć o Klubowe Mistrzostwo Świata. Trwa zbiórka pieniędzy na wyjazd na turniej

FC10 Ladies Zgierz chce powalczyć o Klubowe Mistrzostwo Świata. Trwa zbiórka pieniędzy na wyjazd na turniej

W lipcu w Portugalii odbędzie się Euro Winners Cup, czyli najbardziej prestiżowy turniej organizowany przez Światową Federację Beach Soccer'a. W kategorii kobiet Polskę reprezentować będzie m.in. FC10 Ladies Zgierz. Zgierzanki prowadzą zbiórkę pieniędzy na wyjazd i udział w zawodach.

FC10 Ladies Zgierz to ubiegłoroczny Mistrz Polski w tej odmianie piłki nożnej. Nasza drużyna wygrywając turniej Mistrzostw Polski Kobiet zagwarantowała sobie prawo do udziału w Plażowej Lidze Mistrzów. Niestety, aby udać się do Portugalii potrzebne są większe nakłady finansowe. 

- Niestety, wyjazd na ten turniej nie jest w żaden sposób finansowany ze strony organizacji mających wspierać polskich sportowców. Wyjazd do Portugalii nie byłby dla nas możliwy, gdyby nie pomoc naszych sponsorów oraz osób prywatnych. Warto podkreślić, iż w ubiegłym roku, również dzięki Państwa pomocy, bowiem organizowaliśmy wtedy bardzo podobną zrzutkę, FC10 Ladies zajęło na tym turnieju bardzo wysokie, 5 miejsce - mówią przedstawiciele klubu. - W 2023 roku również wybieramy się do Nazaré i chcemy poprawić wynik z ubiegłego roku. Jako Mistrz Polski chcemy zapisać się na kartach historii i jako pierwsza polska kobieca drużyna beach soccer'a, wygrać ten turniej. Do osiągnięcia wyznaczonego przez nas celu brakuje już niewiele, dlatego bardzo dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę.

FC10 Ladies zorganizował zbiórkę pieniędzy. Jako cel ustawiono kwotę 10 000 złotych. Wszyscy, którzy chcą wesprzeć zgierzanki, mogą to zrobić TUTAJ.