wersja testowa serwisu

Dziś kolejny mecz Widzewa. Do Łodzi przyjedzie Radomiak Radom

Zrzut-ekranu-2021-02-26-o-10.06.24

​Przed Widzewem Łódź kolejny mecz w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Podopieczni Enkeleida Dobiego po ostatnim zwycięstwie z Koroną Kielce z pewnością będą chcieli utrzymać dobrą passę, co będzie także dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się derbami Łodzi.

Jak wygląda sytuacja w tabeli?

Obecnie Radomiak okupuje, dość wysokie, piąte miejsce z dorobkiem 30 punktów. Z kolei Widzew z 22 punktami na koncie i jednym meczem zaległym zajmuje dziesiątą pozycję.

Transfery

Oba zespoły starały się wzmocnić w przerwie zimowej. Widzew pozyskał między innymi Piotra Samca-Talara i Pawła Tomczyka (obaj strzelili gole w meczu z Koroną). W ostatnim dniu okienka do RTS dołączyli jeszcze Vjaceslavs Kudrjavcevs i Marek Hanousek.

Jeśli chodzi o radomski zespół, mowa tu między innymi o Dawidzie Abramowiczu czy Dominiku Banachu. Z Radomiaka odszedł natomiast Karol Podliński.

Kiedy mecz?

Dziś o 17:40 zabrzmi pierwszy gwizdek w meczu pomiędzy Widzewem a Radomiakiem Radom. Zespół Dariusza Banasika w rundzie jesiennej był górą, wygrywając w Pruszkowie 4:1. Jak będzie tym razem?

Gdzie obejrzeć?

Transmisję wideo przeprowadzi Polsat Sport, transmisja audio dostępna będzie w klubowym radiu Widzew FM.

Natomiast my będziemy mieć dla Was galerię zdjęć z tego meczu.