Dziewięć goli w pierwszym sparingu Górnika 1956 Łęczyca

425518619_1115758869744837_7641818346453333302_n

Seniorzy Górnika 1956 Łęczyca rozegrali swój pierwszy mecz kontrolny podczas przygotowań do rundy wiosennej w B Klasie. Podopieczni Jarosława Dudkiewicza przegrali w Zduńskiej Woli z LKS-em Ekolog Wojsławice 2:7, choć do przerwy remisowali 2:2.

Mimo tego, że mamy dopiero początek lutego, B-Klasowa drużyna Górnika 1956 Łęczyca rozegrała już swój pierwszy sparing. Podopieczni Jarosława Dudkiewicza pierwotnie mieli zmierzyć się z rezerwami Pogoni Zduńska Wola, jednak ostatecznie zagrali z występującym w Klasie Okręgowej LKS-em Ekolog Wojsławice. W kadrze na to spotkanie znalazło się osiemnastu zawodników i jak podkreśla trener Dudkiewicz, każdy miał okazję zaprezentowania swoich umiejętności na boisku. Nie zabrakło także zawodników testowanych.

Do przerwy nasza drużyna zremisowała 2:2, a gole dla Górnika zdobyli Kacper Prążyński i Bogdan Pacałowski.

- Był to pierwszy mecz kontrolny z wyżej notowanym rywalem. Nie patrzymy na wynik, jest on najmniej istotny. Mogliśmy strzelić więcej bramek, ale zabrakło wykończenia. Pozytywem jest duża frekwencja zawodników - powiedział trener Jarosław Dudkiewicz.

LKS Ekolog Wojsławice - Górnik 1956 Łęczyca 7:2 (2:2)
Gole dla Górnika: Prążyński Kacper, Pacałowski Bogdan

Górnik: Frontczak - Żemigała R., Czerbniak A., Prążyński, Poszeptowicz, Włodarczyk, Testowany nr 1, Pionko, Pacałowski, Głodek, Gładysz

Zagrali także: Jakubowski, Biniewicz, Sadokierski, Śnieg, Kujawa, Czerbniak S., Testowany nr 2