Dobre złego początki. Pierwsza przegrana Lotnika stała się faktem

Skończyła się piękna seria Lotnika Łęczyca. Podopieczni Piotra Janiaka przegrali w Rząśni z miejscowymi Czarnymi 3:1.

Pierwszy set należał do Lotnika. Podopieczni Piotra Janiaka praktycznie nie popełniali błędów, co okazało się kluczem do zwycięstwa. Druga partia wyglądała już nieco inaczej. Czarni nękali łęczycan zagrywką, serwując kilka asów serwisowych, które dały wygraną 25:20.

Trzeci set bardzo długo był wyrównany, jednak w decydującym momencie więcej zimnej krwi zachowali gospodarze, którzy ostatecznie zwyciężyli 25:19. Kolejna partia w całości należała do Czarnych, którzy swoim doświadczeniem pokonali Lotnika. Na boisku zameldował się nawet grający trener łęczycan, Piotr Janiak, jednak nie pomógł swojej drużynie, która przegrała wyraźnie 25:13 i cały mecz 3:1. Dla naszej drużyny to pierwsza przegrana w tym sezonie.

Czarni Rząśnia - MMKS Lotnik Łęczyca 3:1 (21:25, 25:20, 25:19, 25:13)