Doborowy Czwartek w wieluńskiej komendzie. Dowiedz się więcej o rekrutacji do policji

policja---napis-2
fot. policja

Wszystkich, którzy stoją przed wyborem kariery zawodowej, zachęcamy do zgłębienia swojej wiedzy o rekrutacji do Policji.

Przypominamy, że w każdy pierwszy czwartek miesiąca w wieluńskiej komendzie odbywają się „Doborowe Czwartki". Najbliższy odbędzie się 4 kwietnia 2024 roku w godz.14:00 - 16:00. Wszystkich, którzy stoją przed wyborem kariery zawodowej, zachęcamy do zgłębienia swojej wiedzy o rekrutacji do Policji. 

Zainteresowanych zapraszamy do siedziby Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu przy ulicy Warszawskiej 22 a w ramach tzw. "DOBOROWYCH CZWARTKÓW". W tym dniu wyznaczony pracownik kadr udziela osobiście informacji dotyczących procedury kwalifikacyjnej, pomoże również wypełnić kwestionariusz osobowy i skompletować niezbędną dokumentację.

Jeśli nie masz czasu w najbliższy, policjanci zapraszają do siebie każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. W Zespole do spraw Kadr i Szkolenia wieluńskiej komendy pod numerem telefonu 47 845 52 16 lub też osobiście zawsze można uzyskać niezbędne informacje w zakresie procedury rekrutacyjnej. Jednocześnie informujemy, że dokumenty dotyczące rekrutacji można również złożyć w każdy wtorek w godzinach popołudniowych 15:00-22:00 w siedzibie wieluńskiej jednostki policji.

Źródło: KPP Wieluń